Jdi na obsah Jdi na menu
 


Angličtina

Rubriky

Teaching: An effective key to self-learning

Příspěvků: 6

Maven 2014/15

Příspěvků: 0

You Complete Me

Příspěvků: 17

Christmas postcards

Příspěvků: 12

Ouo Bon?

Příspěvků: 6

Anglické testy a kvizy

Příspěvků: 25

Příspěvky

France

3. 6. 2013

Interactive presentation of France

 

příprava na test Present perfect pro 8. ročník

19. 5. 2011

Příprava na test učebncice Project 3, Unit 6 - Present perfect, turning down suggestion, film intervew.

 

Příprava na test opakování 2 pro devátý ročník

6. 4. 2011

Zde najdete přípravu na test z angličtiny pro devátý ročník, vychází z kapitoly Revision 2, Project 4. Opakování minulých časů, modálních sloves a krátkých odpovědí.

 

orientace ve městě - test

5. 4. 2011

Test zjišťující zvládnutí tématu orientace ve městě vychází z učiva učebnice Project 3, unit 5.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Angličtina | Komentářů: 0

projekt Have Fun and Learn - Write Your Quiz

31. 12. 2010

V roce 2010 proběhl ve škole grant zaměřený na vytváření vlastních kvizů a také jejich řešení. Do projektu se zapojili žáci a vyučující, ale především členové Anglického klubu, kteří získali na tuto celoroční činnost dotaci statutárního města Ostravy. Tato dotace byla využita na zakoupení hlasovacího systému Smart Response System, který umožňuje každému žákovi se aktivně zapojit do výuky a také bezprostředně získávat zpětnou vazbu bez obav z případného neúspěchu a komentářů spolužáků. Více se o tomto projektu dozvíte v rubrice Projekt Anglické testy.

 

projekt This is my town - Ostrava!!!

19. 12. 2009

Projekt Toto je moje město - Ostrava!!! se uskutečnil v roce 2009 a díky dotaci statutárního města Ostravy jsme mohli zakoupit první interaktivní tabuli na naší škole. Takto byla podpořena práce Anglického klubu, jehož členové po celý rok vyhledávali podklady a zpracovávali prezentace o Ostravě a připravovali úkoly pro interaktivní tabuli česky i anglicky. Více se o tomto projektu dozvíte v rubrice Projekt prezentace Ostravy.

 

projekt Have Fun and Learn - Read Your Book

19. 6. 2009

Ve školním roce 2008/09 proběhl projekt na podporu čtenářské gramotnosti v cizím jazyce nazvaný Bav se a uč se - přečti svou knihu, pro který jsem získala dotaci ministerstva školství a tělovýchovy. Během školního roku se mohl každý žák nebo učitel zapojit do některé oblasti - psaní pohádkové knihy a kvizů o zemích mluvících anglicky a jejích svátcích, nácviku a hraní pohádky v angličtině na divadelní přehlídce, výrobě vlastní knihy anebo rozšiřování školní knihovny o zajímavé anglické knihy.

 

projekty Have Fun and Learn

19. 3. 2009

Na této stránce najdete informace o projektech, které jsem realizovala. Jedná se především o projekty Have Fun and Learn. Pod tímto názvem se skrývá několik typů projektů, které probíhaly nezávisle na sobě v různých dobách a byly podpořeny různými institucemi. Spojovacím článkem je jejich organizátor Mgr. Alena Holasová a myšlenka, že učení má být zábava.